Aktivity

Recitační soutěž aneb přehlídka talentů

Ve čtvrtek 17. března proběhlo tradiční školní kolo recitační soutěže ve třech kategoriích. Sešli jsme se v hojném počtu a zhlédli velmi pěkné výkony našich mladých recitátorů. Žáci nás mnohdy překvapili zajímavými texty, a to poezií i vtipnými povídkami či bajkami. Porota to letos neměla opravdu lehké. Jak  tedy  vše dopadlo?

   V kategorii 5. třídy se na 3. místě umístil Petr Žampach, na 2. místě Jan Cetkovský a 1. místo obsadil Roman Hapalák.

V kategorii 6. a 7. třídy se na 3. místě umístil Filip Řezník, na 2. místě Sára Řezníčková a 1. místo získala Markéta Hapaláková.

V kategorii 8. a 9. třídy byla největší konkurence. Na 3. místě se umístili Kristýna Janečková a David Smékal z 8. třídy, 2. místo získali Jan Lakomý z 8. třídy a Petra Dostálová z 9. třídy a o 1. místo se tentokrát podělili Eliška Opletalová z 9. třídy a Matyas Král z 8. třídy. 

Výhercům blahopřejeme a jménem poroty a diváků děkuji za pěkný umělecký zážitek.                  Zdenka Ševčíková

P1180511

Skip to content