Aktivity

Prvňáčci posílají pozdrav sestřičkám do FN Olomouc

Již druhý týden se všechny děti vzdělávají on-line. Situace bohužel stále není dobrá, síly a dobrá nálada se dospělým pomaličku vytrácí a zdravotní sestřičky jsou stále smutnější. To ovšem neplatí o 23 modráscích z první třídy…

Ti mají naštěstí sil a elánu stále dost a rádi se o ně podělí. O to víc, když tím někomu udělají radost. Rozhodli se totiž poslat pozdrav přímo od srdíčka adresovaný sestřičkám a zdravotnickému personálu na covidové oddělení ve Fakultní nemocnice v Olomouci. 

Jak se jim to podařilo, si můžete prohlédnout ve fotogalerií.

Všichni společně věříme, že námi vytvořená kniha přinese v této smutné době sluníčko a novou sílu těm nejpotřebnějším, kteří s nasazením mnohdy vlastního života bojují o ty naše! Tímto vám všem, milé sestřičky, ošetřovatelky a samozřejmě i paní a páni doktoři moc děkujeme a přejeme vám hlavně hodně zdraví a sil do dalších dnů.

Prvňáčci a paní učitelka

Skip to content