Aktivity

Prvňáčci po indiánsku tvoří z přírodnin

Letošní prvnáčci od 1. září i přes náročnou dobu už stihli spoustu práce a mnohému se naučit. Počínaje tím, kde je vlevo a vpravo, nahoře a dole, kolik je jedna plus dva a samozřejmě také spoustu písmenek. To první jim přinesli jejich andílci z druhé třídy a s těmi ostatními si bez větších problémů už vědí rady sami. Dnes například objevili indiánské písmenko – I, Í. Sčítání poztrácených per z náčelnických čelenek, hledání písmenka kolem sebe i v básničce a indiánské písmenko tvořené z vlastního těla bylo jen předehrou k tomu správnému indiánskému běhu k našemu novému kamarádovi Stromovousovi do parku a vytváření spousty indiánských pomůcek z přírodnin. 

Celý den jsme si moc užili a všem indiánům a indiánkám z první třídy náleží velká pochvala od náčelnice Rozcuchaný culík 🙂 

 

Skip to content