Aktivity

Prvňáčci on-line

Přesto, že nemůžeme do školy a užívat si jeden druhého v lavicích a o přestávkách při hrách, bavíme se i přes PC  a jeho kamery.

On-line se smějeme, vytváříme, vžíváme se do různých rolí a díky kostýmům nám to jde velmi dobře. Dokonce jsme navštívili i knižní vernisáž, kam nás pustili pouze ve společenském oblečení. Musím říct, že nám to všem moc slušelo. 

Naposledy jsme o jeden den předběhli aprílové učení a abychom se na škaredou středu jen smáli, dali jsme si za úkol obléci si co možná nejvtipnější kostým. Ve velké většině nám dokonce od smíchu tekly slzy!! Celý další rok se určitě škaredit nebudeme! 🙂

Děkuji a moc chválím všechny prvňáčky za jejich smysl pro humor, aktivitu i přístup k náročné on-line výuce a samozřejmě děkuji i jejich rodičům za obrovskou pomoc a podporu!

Skip to content