Aktuálně ze školní družiny

Příměstský tábor ŠD 2017

IMG_1860

     V průběhu druhého prázdninového týdne od 10. července do 14. července 2017 proběhl  příměstský tábor ŠD. Pro děti byl připraven bohatý program. V pondělí jsme začali kreativní tvorbou táborových triček a odpoledne jsme se zchladili v bazénku místní mateřské školky. V úterý jsme poměřili síly v bowlingu, ve středu jsme vyrazili do In-Life centra v Litovli na rafty a aquazorbing. Čtvrteční den nám zpestřili bohatým programem profesionální hasiči z Litovle a zdolali jsme také litovelskou radniční věž. Na závěr týdne nás čekal ukrytý poklad, který si děti spravedlivě rozdělili. To vše si děti zaznamenali do svých táborových deníků. Po celý týden nám výborně vařila paní kuchařka ve školní jídelně, za což jí moc děkujeme. Děkujeme také paní ředitelce z mateřské školky za půjčení bazénu a profesionálním hasičům z Litovle. 🙂

Skip to content