Aktivity

Podzimní pozdrav ze Zákostelí, aneb zdraví Vás skřítci

Pátek 6. 11. 2020 byl jedním z mnoha dní, které tráví žáci na distanční výuce. Dnes odpoledne donášeli do školy ke kontrole své vypracované úkoly. Celý den byl sice zastřený mlhou, ale to neplatilo o očkách kluků a děvčátek. Byť jim tvářičky ukrývaly roušky, očka byla viditelná a plná jiskřiček a chuti pochlubit se svými pracemi školními, ale také přinesli své podzimními kamarády – skřítky. Ještě před covidovou karanténou, nic netušící, jsme se s dětmi dohodli, že si přes podzimní prázdniny vytvoříme skřítkovskou galerii. Přestože nás covid uvěznil v domovech, naši tvořivost nezastavil. A tak díky šikovnosti dětí, tatínků, maminek či prarodičů se náš školní dvůr i navzdory covidu rozveselil.

Moc Vám všem, milé děti a milí rodiče, děkujeme za krásnou podzimní výzdobu.

Věříme, že jste si s dětmi skřítkovské tvoření užili a že jste se aspoň na chvilku odreagovali od starostí. 

Mnoho dalších skřítkovských kamarádů zdobí a hlídá Vaše domovy. My si jen přejeme, ať hlídají pečlivě, ať Vám ani sebemenší vireček nepřekročí práh. Hodně štěstí a zdraví do dalších podzimních dnů.   

A tady nabízíme malou ochutnávku podzimních krasavců.

Skip to content