Aktivity

okresní kola Biologické olympiády

Ve dnech 10.4. a 16.4. proběhla v Olomouci okresní kola Biologické olympiády v kategoriích C a D. Do těchto soutěží postoupili ze školních kol čtyři žáci. Letos jsme měli v okresním kole zastoupení od 6. do 9. třídy. Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu za svědomitou přípravu a krásně zpracované vstupní úkoly. Po půldni měření znalostí a dovedností již známe krásné výsledky:


Jiří Hujíček – 17. místo v kategorii D, pochvala za hezky zpracovanou práci

David Koutný – 3. místo v téže kategorii a postup do krajského kola

Ludmila Spurná – 7. místo v kategorii C a diplom úspěšného řešitele

Anna Štefanová – 2. místo v kategorii C a postup do krajského kola

Všem soutěžícím blahopřejeme a postupujícím držíme palce do krajských kol, která se budou konat v průběhu května v Přerově.

1

 

 

Skip to content