Aktivity

Naše první školní vysvědčení

Hurá, už máme svoje první vysvědčení

tak takové radostné zvolání jsme mohli slyšet v senické škole 28. ledna, kdy našich 19 prvňáčků dostalo své vysvědčení se samými jedničkami. Nejprve dostali netradiční vysvědčení od svých andílků ze 3. třídy. Ti jim hodnotili třeba andělský kukuč, andělský úsměv, andělské létání, … teprve potom je čekalo vysvědčení opravdické. Při této slavnostní příležitosti nesměli chybět ani rodiče. Naši prvňáčci jsou sice živější, ale srdíčko mají na pravém místě. Je to parta správných školáků, kteří vše, co zvládnout měli, také zvládli.

Milí prvňáčci, ať se vám stále ve škole líbí,

ať vás učení baví

a ať vás po celou školní docházku provází jen pěkné hodnocení.

A teď už jen – hurá do druhého pololetí!

IMG_3210_postcard IMG_3215_postcard 5 IMG_3216_postcard

Skip to content