Aktivity

Mezinárodní projekt žáků 9. tř.

U příležitosti Dne otevřených dveří 9. 12. 2016 jsme připravili pro návštěvníky výstavu výtvarných prací, které vytvořili žáci čtyř škol z různých zemí. Výstava, zachycující zajímavé architektonické stavby Polska, Slovenska, Česka a Maďarska, je výstupem e-Twinningového projektu žáků 9. tříd. Projekt realizujeme od září, kdy žáci tvořili v angličtině krátkou videoprezentaci o sobě, své třídě a naší škole, dále se v rámci výtvarné výchovy zabývali architekturou naší země a vytvářeli kresby různých staveb u nás. Dané stavby anglicky popsali. Z partnerských zemí nám přišly těsně před výstavou další práce zachycující architekturu našich sousedů s dalšími texty, která měli naši žáci za úkol spojit. Na konci měsíce výstavu posíláme do další země, tentokrát na Slovensko, další měsíc poputují naše práce do Polska a závěr patří Maďarsku.

ukázky prací žáků

DSC_0118 DSC_0120 DSC_0123 DSC_0124 DSC_0126 DSC_0127 DSC_0129 DSC_0131 DSC_0133

Skip to content