Aktivity

Mezi verši i s prózou

6. 3. 2019 se v odpoledních hodinách již tradičně sešly naše děti na recitačním klání. Do školního kola recitační soutěže postoupili ti nejlepší z třídních kol. Poslechli jsme si verše klasické i moderní, stále častěji zaznívají i ukázky prózy. Všechny zúčastněné lze jen pochválit za téměř bezchybné paměťové zvládnutí textů. Nicméně všichni vyhrát nemohou. Porota to neměla vůbec lehké, ale musela nakonec rozhodnout o konečném pořadí soutěžících. Umístění bylo tedy následující: 3. místo – L. Ošťádalová, 2. místo – M. Weisgärber, 1. místo – M. Reif (za IV. kategorii), 3. místo – L. Spurná, 2. místo – R. Hapalák, 1. místo – V. Havlíček (za V. kategorii). Žáci umístění na prvních dvou místech postupují do oblastního kola, které se letos bude konat v Těšeticích.

P1040157P1040161

 

 

Skip to content