Aktivity

MÁME HO ! Čtvrťáci získali Průkaz cyklisty !

Ve středu 10.5. nastal pro žáky čtvrté třídy den D, na který se celý rok připravovali. Vypravili se totiž do Litovle na dopravní hřiště složit zkoušky na Průkaz cyklisty.

IMG_2315

Nejprve je čekal test ze zdravovědy a z pravidel silničního provozu. Testy prošli všichni žáci ( jen paní lektorka občas musela  přimhouřit sem tam nějaké očko). Pak přišly na řadu jízdy. Tam sledoval žáky bedlivý zrak příslušníka Městské policie. Ten také rozdával pokuty za přestupky.

Následovalo počítání trestných bodů a vyhodnocení. MÁME HO! SUPER! Všichni získali Průkaz cyklisty a paní lektorka žáky velmi chválila za snaživý přístup.

Po dopravních zkouškách  následovalo odpočinkové vyblbnutí na dětském hřišti.  Pak návštěva muzea, kde jsme si prohlédli výstavu o penězích. Celé dopoledne bylo zakončeno sladkou zmrzlinovou tečkou v cukrárně.

Více fotek ve fotogalerii.

Skip to content