Aktivity

Pyramidy

Konec pololetí jsme se žáky 6. třídy oslavili netradičním způsobem. Díky maminkám a tetám, které se společně s našimi žáky zapojily do mini soutěže o nejúžasnější pyramidu, jsme v hodině dějepisu hodovali. Během měsíce ledna, žáci měli vytvořit z volitelného materiálu pyramidu. Do této soutěže se zapojilo 7 žáků 6. ročníku. Musím podotknout, že tak hojnou účast jsme ještě neměli. Pyramidy byly tvořené z různých materiálů: papíru, polystyrénu, písku, BeBe oplatků a marcipánu. Rozhodování bylo opravdu velmi složité, proto o celkovém výsledku rozhodovali žáci naší školy. Takže jak to dopadlo? Na prvním místě se umístil Milan Špičák a Jula Doleželová, a na druhém místě Šimon Bendík. Ještě jednou bych chtěla velice poděkovat nejen naším žákům, ale hlavně i všem příslušníkům rodiny, kteří pomáhali s výrobou pyramid.  Jak to vše vypadalo, můžete posoudit sami.

Skip to content