Aktivity

Hurá, už si čteme ze Slabikáře!

V úterý 5. listopadu se malá senická škola prozářila dětmi ve žlutých tričkách. Ptáte se proč? Prvňáčci měli velký den, dočetli Živou abecedu a slavnostně jim byl předán Slabikář, který je bude provázet po celou první třídu a který je naučí číst. Nejprve se rozloučili s Živou abecedou, získali medaili za zvládnutí Živé abecedy, potom si ve skupinkách vytvořili název nové učebnice SLABIKÁŘ, hráli si s písmeny, skládali slova, kreslili, prostě celý den se učili hrou. Na oslavu si nezapomněli pozvat svoje andílky ze 4. třídy a nechyběl ani slavnostní přípitek a mnoho krásných přání.

Jedno přáníčko za všechny:

Milí prvňáčci,

ať se Vám ve škole stále líbí,

ať Vás učení baví,

ať prožijete mnoho krásných chvilek

a  zážitků se svými kamarády

a ať Vám jde čtení lehce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content