Aktivity

Hurá, už jsme prvňáčci!

Hurá, už jsme prvňáčci! A že jsme prvňáčci se vším všudy, to si pište. Ve škole jsme jako doma, máme svoje andílky, kamarády, máme učebnice, víme, co jsou projektové dny, už toho hodně umíme a máme chuť se učit víc a víc. Však Pepík nám už písmenka z učebnice posílá, s Lumpíčkem a Rošťandou se učíme o stromech a nejenom to. Matýsek nás učí matematiku, třídu máme krásně vyzdobenou vlastními obrázky, u toho všeho si stále něco pěkného zpíváme a posloucháme, hřiště na tělocvik je super a víte, co máme moc rádi? No přece, jako každý správný školák, přestávky. Když si vybalíme ty dobroty od maminek a tatínků, a když u toho můžeme být na vzduchu na školním dvoře…, a když vše zvládneme, tak se seznamuje se vším, co máme ve třídě, …. prostě – ta škola je fajn. Držte nám palečky, myslete na nás, my se budeme moc snažit všechno zvládnout.

 

Skip to content