Aktivity

Hurá, do školy! – zápis dětí do 1. třídy

Příroda je kamarádka, pomůže nám dneska všem, při úkolech i při hraní, ať je krásný dnešní den. . .

Páteční odpoledne dne 6. dubna 2018 patřilo ve škole v Zákostelí předškoláčkům, od příštího školního roku žákům 1. třídy. Přišli se svými rodiči, aby si prohlédli školu a se svými kamarády vyčistili připravený kouzelný les, aby napsali dopis moudré sově Rozárce , přeskákali potůček a v pohádkové chaloupce ukázali, že znají pohádky a že umí spolupracovat. Písnička o přírodě je vítala, se stejnou písničkou se se školou loučili. S úkoly si poradili a ukázali, že i v novém prostředí si umí poradit, že budou od září jistě skvělými a zvídavými žáčky, na které se už teď celá malá školička moc těší. Takže, milí budoucí prvňáčci. Užívejte si nastávající jaro a léto, trénujte ručku, řeč, buďte kamarádi a ať se vám nic zlého nestane. V září na Vás čeká a moc se těší Vaše třídy a všichni barevní kamarádi.

61 62 78 123 IMG_0828 IMG_0851 IMG_0863 IMG_0891 IMG_0916 IMG_0979 IMG_0996

Skip to content