Aktivity

Fotbalový turnaj v malé kopané

Na konci posledního klasifikačního týdne se naši žáci zúčastnili fotbalového turnaje v Nákle. Uzavřené známky na vysvědčení umožnily žákům odjíždět do Nákla s čistou hlavou a s odhodláním dosáhnout dobrého výsledku. Po letošní účasti v Coca-Cola Cupu, kde jsme se probojovali přes 3 soutěžní kola, mohlo být naše sebevědomí velké.

Pravidla se však oproti klasické kopané poněkud lišila. Turnaj probíhal dle směrnic malé kopané, hrálo se na šířku velkého hřiště s 7 hráči v poli + brankář. Složení družstva bylo podobné předešlým zápasům, výraznou změnou byl post brankáře – Terezy Dorotovičové.

Během turnaje jsme se utkali s domácím Náklem, Bílou Lhotou a školami z Litovle (Jungmanova, Vítezná, GJO). Ačkoliv jsme neměli žádné zkušenosti s malou kopanou, mezi těmito školami jsme se umístili na nádherném 3. místě! Jedinou kaňkou turnaje je zranění jednoho z našich žáků, pilíře obrané řady, Honzy Vymětala. Přejme mu brzké uzdravení a rychlý návrat na zelený pažit!

 

 

Skip to content