Aktivity

Expedice YKNILYB – 17.6.

Třetí den našeho týdenního pobytu na ostrově Přátelství je za námi. Tentokrát voněl po bylinkách a byl propleten duchem tvoření a fantazie.Po oblíbeném raníčku a rekapitulaci včerejší expedice si námořníci zaznamenali zážitky do svých lodních deníků a rozdělili se na několik posádek. Jedna z nich si šla vyrábět originální tričko a ostatní se vydali ven vedeni vůní bylinek. Tam si každý tu svou bylinku našel a za pomocí kamarádů a chytrých knížek se pustil do tvorby herbáře se všemi náležitostmi. A aby byla zastoupena i zvířecí říše, děti vytvořily i tzv. Encyklopedií zvířat, kde si můžete přečíst spoustu zajímavostí o daném zástupci fauny.

Všichni jsme si středeční den náramně užili a už se těšíme na módní přehlídku v nových tričkách a také další expedici.

Skip to content