Aktivity

Exkurze do svíčkárny

Voňavé a velmi příjemné dopoledne měli možnost prožít žáci z malé školy ze Senice na Hané v úterý 24. října 2017. Vypravili se na exkurzi do svíčkárny Rodas v Olomouci. O deváté hodině dopolední nás nepřívítala jen velmi milá paní majitelka, s úsměvem a laskavým příjemným hlasem, ale také dva její „mazlíčci“ – Bobo a Rozárka. Že nevíte, kdo že oni  jsou? Děti již ví – ara zelenokřídlý a ara ararauna, pětiletí kravavci papoušci. Ti byli oživením a udržovali děti v pozornosti. Volně si poletovali místností, ve které jsme vyráběli voňavé svíčky, mydélka a zápichy, tu a tam někomu přistáli na rameni. Prvotní úlek rázem vystřídal veliký zájem o tyto kamarády. Dvě hodinky utekly jako voda a my jsme se museli loučit nejenom s vůní a krásou svíček, ale také s novými kamarády Bobem a Rozárkou.

Děkujeme za příjemné dopoledne a už teď se těšíme na příští návštěvu.

– více foteček z našeho tvoření najdete ve fotogalerii

IMG_0003

 

Skip to content