Aktivity

Druháci v Litovli

 

V úterý 11.9 se žáci druhé třídy sešli před školou už v 6.30 hod. Společně pak vyrazili na vlak, který je dovezl do Litovle. Na místním dopravním hřišti pak zkoušeli svoje znalosti o značkách a pravidlech silničního provozu. Na dvě hodiny se stali aktivními chodci a cyklisty. Když čas na hřišti vypršel, přesunuli se do Informačního centra na zajímavou interaktivní výstavu Oči nevidomých, uši neslyšících. Zde si na „vlastní kůži“ vyzkoušeli, jaké je to být zrakově nebo sluchově postižený a jaké pomůcky mohou těmto lidem ulehčit život. Do odjezdu zpátečního vlaku zbývala ještě hodina, kterou žáci využili na „vyblbnutí “ na zajímavých atrakcích na  venkovním hřišti .

První společný výlet ve druhé třídě utekl všem jako voda a vy se na něj můžete podívat do fotogalerie.

Skip to content