Aktivity

Druháčci v muzeu a na dopravním hřišti

Ve středu 11. září se všichni druháčci těšili na výlet do Litovle. Ráno se však probudili do hustého deště a museli zůstat ve škole. Ve čtvrtek se počasí umoudřilo a my jsme mohli vláčkem odjet do Litovle. V muzeu jsme si prohlédli výstavu panenek a stálou expozici řemesel. Potom jsme šli na dopravní hřiště zopakovat si základní předpisy pro chodce a cyklisty, dopravní značky a zkoušeli jsme jízdu na kole. Od loňského roku bylo vidět zlepšení, ale stále nejvíce musíme trénovat jízdu jednou rukou, abychom mohli pěkně ukazovat při odbočování. Bavilo nás krmení kačenek na rybníku u Gymnázia J. Opletala. Na náměstí jsme si prohlédli Morový sloup a radnici, pod níž protéká slepé rameno řeky Moravy. Hurá, na vlak a domů na oběd.

DSC04438 DSC04441

Skip to content