Aktivity

Den Země

Všichni víme, že Země slaví svůj svátek 22. dubna. Ale protože to byl víkend, posunuli jsme si její oslavu na pondělí 30. dubna. Barevná malá školička, sluníčkové počasí, natěšené děti, rozkvetlá příroda. Den jako vymalovaný. Do oslav jsme se naladili nádhernou písničkou Chválím tě, Země má…Pokračoval menší úklid okolí naší školy. Jen na hřišti za školou vysbírali naši barevní mravenečci 7 408 kamínků!!! Neuvěřitelné číslo. Poté si 10 skupinek žáčků začalo připravovat svoji malou mapku jara. Pětilístky o Zemi modré, hezké, hodné, barevné, čisté, o Zemi, která se točí, žije, dává, rozkvétá, pomáhá, obíhá, zelená se, objevuje,…, básničky, obrázky, domlouvání, ale hlavně úsměv, dobrá nálada, pobíhání voňavou přírodou… to vše naleznete a můžete si přečíst na výstupech jednotlivých skupin.

Po prezentaci svých dílek následovala sportovní část. Míče, švihadla, obruče, běhání, závodění, ale také plavání v olomouckém bazénu…. Určitě důstojná oslava naší modré planety. – více zjistíte, když nahlédnete do naší fotogalerie

IMG_1171xIMG_1165x

Skip to content