Den s vitamíny na malé škole

Čtvrteční dopoledne na malé škole bylo provoněné vůní nejrůznějšího ovoce a zeleniny. Děti je měly všechny možnost nejen ochutnat v obvyklém stavu, ale také vyzkoušet chuť  smoothie.

Po degustaci ovocných a zeleninových šťáv, džusů a smoothie si žáci vyrobili ovocno-zeleninový špíz. Barevné kombinace jablíčka, mrkve, hrozna a řepy vypadaly na špejli výborně a  dle rychlosti, s jakou byly snězené, také výborně chutnaly.

Děti také prokázaly své znalosti týkající se ovoce, zeleniny a vitamínů v soutěžích, kde bylo těžké vybrat mezi mnoha správnými odpověďmi jen tu jedinou.

Všichni malí i velcí z malé školičky moc děkujeme za voňavou a zdravou svačinku a budeme se snažit, aby nám ovocno-zeleninové svačiny plnily bříška i v dalších dnech.