Aktivity

Čtvrťáci udělali další krok k získání Průkazu cyklisty

V březnu proběhly hodiny dopravní výchovy  ve 4. třídě ve škole. Připravila je paní Grulichová z DDM Litovel, která se s dětmi zaměřila na procvičování pravidel silničního provozu, na řešení situací na křižovatkách a také připomněla nutnost znalosti první pomoci při nehodách. Dále ji doplnil příslušník městské policie z Litovle, který dětem vysvětloval gesta policisty řídícího dopravu nebo v jakém pořadí musí řidič respektovat policistu, světelné signály, značky ….Na závěr si děti vyzkoušely cvičný test. Ti nejlepší dostali od policisty drobnou odměnu. Všichni žáci pak potvrzení, že tyto informace získali. A teď už to jen všechno zvládnout naostro na dopravním hřišti v Litovli ve středu 4.5. Držte čtvrťákům palce!

Skip to content