Aktivity

Coca-Cola Cup

Jako každý rok se naše škola přihlásila do fotbalovém turnaje základních škol Coca-Cola Cup. Řada předešlých hráčů si již zvyká na nových středních školách a tak bylo nutné omladit náš reprezentační tým. Obavy však nebyly na místě, nový žáci zapadli do týmu skvěle!

Kvalifikační kolo proběhlo poslední zářijový den v Nákle, kde jsme se utkali se základními školami z Luké a Nákla. Do Nákla jsme přijížděli se zdravým sebevědomím a touhou postoupit do dalšího kola. Již první zápasy však ukázaly velkou vyrovnanost mužstev, kdy budou o postupujícím rozhodovat maličkosti a trocha toho pověstného sportovního štěstí.Letošní rok se do tohoto poháru nepřihlásil tým Mohelnice. Čekali nás tedy pouze 2 zápasy, kdy hned v úvodu jsme se utkali s týmem ZŠ Luká. Zápas byl velice vyrovnaný a daný výsledek 2:2 byl pro obě strany spravedlivý. Hned v prvních minutách druhého zápasu (Náklo-Luká) bylo poznat, kdo bude pro tento soutěžní ročník favoritem. Tým z Nákla ukázal svoji velkou kvalitu, která se projevila i na výsledcích. Lukou porazilo Náklo 3:0 a náš tým nakonec 4:1. Zaslouženě tedy postupuje do dalšího kola.

Daleko důležitější než postup či medaile je snaha ze sebe vydat maximum. Pokud člověk odchází poražen a ví, že ze sebe vydal úplně všechno, je hoden stejné úcty jako vítěz. I když naše družstvo na prvním místě neskončilo, úctu a respekt si svým přístupem zaslouží!

Školu na turnaji reprezentovali:

Král Matyas, Grézl Tomáš, Lakomý Jan, Coufal Pavel, Florián Jan, Vrabec Jiří, Dvorský Daniel, Řezník Filip, Falhar Petr, Moťka Matyáš, Duchoň Jan, Coufal Michal, Elsner Jan, Navrátil Dominik

30nnnn hhhh

Skip to content