Aktivity

Cesta za vánočním světlem

Čtvrtek 19. 12. byl předposledním školním dnem v roce 2013, ale také dnem, kdy se celý první stupeň připravoval na odpolední besídku pro rodiče. Dopoledne si v dílničkách každý vyrobil dárky pro své nejbližší a také napsal přání, které bylo součástí odpolední cesty za vánočním světlem. V 16 hodin se školní dvůr zaplnil dětmi, rodiči, prarodiči i sourozenci. Zpívaly se koledy, představovaly tradiční vánoční zvyky a na světýlkové cestě se plnily různé úkoly. Pro zahřátí byl připravený čaj a ohniště.

Každý si mohl podle své chuti prožít zimní příběh, užít si procházku pod hvězdičkami se svými nejbližšími.

Prvňáčci se svými anděly a školními skřítky se rozhodli přespat ve škole. Noc proběhla bez problémů, ráno se všichni probudili do posledního školního dne a čekalo  je filmové představení a loučení se starým rokem.

IMG_9410_postcard IMG_9414_postcard IMG_9473_postcard

Skip to content