Aktivity

Bezpečná cesta do pohádek

Ve čtvrtek 6.9. 2018 se sešla celá barevná škola na sluníčkem prozářeném dvoře  u malé školy, kde je přivítaly pohádkové postavy.

Pohádkovou písničkou se společně poté přenesli do pohádkové říše, ve které se rozdělili do skupin na celoroční projekt s názvem „POHÁDKY A MY.“ Každá skupinka si nazdobila svůj kouzelný měšec oblíbenými pohádkovými postavami.

Po krátké svačince se skupinky rozmístily po stanovisštích, které si pro ně připravili žáci páté třídy. Na stanovištích žáci plnili úkoly s dopravní tématikou: vybavenost kola, dopravní značky, základy zdravovědy, řešení křižovatek, evakuační zavazadlo, křížovku na téma mimořádné situace, chování na chodníku a v dopravních prostředcích a jiné.

 

Den se nám krásně podařil a už se těšíme na další projektový den s pohádkou, do které nás zavede naše známá písnička.

„Pojďte s námi za pohádkou, projdeme se pamětí, naše staré kamarády nehodíme do smetí. “

 

Jak jsme si cestu do pohádkové říše užili, se můžete podívat do fotogalerie.

Skip to content