Aktivity

Besedy projektu E-bezpečí pro žáky

V pondělí 29. 5. se žáci 2. stupně žúčastnili besedy o nebezpečí sociálních sítí, které vedli lektoři UP v Olomouci v rámci projektu E-bezpečí. V závěrečné reflexi označili všichni žáci besedu za velmi zajímavou a poutavou. Pro sebe i pro ostatní vytvořili soubor užitečných rad a zajímavých informací, které se dozvěděli během besedy. Např. o tom, co mohou a nemohou dělat na internetu, která z činností je protizákonná a jakým způsobem může jejich současné jednání ovlivnit celý jejich budoucí život. Dostali také rady, co mají dělat, pokud jsou obětí kyberšikany nebo dalšího podvodného jednání. Celá beseda byla proložena příklady sktečných událostí, které budou snad pro děti dostatečnou výstrahou.

DSC_0253 DSC_0257 DSC_0261 DSC_0263 DSC_0267

 

Skip to content