Představuje se kroužek šikovné ručičky

V letošním školním roce se jednou za 14 dní schází 23 dětí v kroužku ručičky, aby se naučily a vyzkoušely nové a zajímavé pracovní techniky. A co už se jim podařilo? Tvoření začaly podzimním obrázkem z přírodnin, následovalo suché plstění vlny, skládání čajových sáčků na vánoční přáníčka a zdobení zlatých zvonečků. Obojí si pak mohli zakoupit návštěvníci na školním jarmarku. Před Vánocemi si děti odnášely domů kapříky z fazolí. Naposledy žáci zkoušeli vytvořit ozdobné taštičky ubrouskovou technikou. V mimořádném termínu kroužku se pak sešli tři nejstarší – Liduška, Viktorka a  Vojta, aby vytvořili uzeninový betlém na výstavu. Doufám, že i v druhém pololetí se dětem bude tvoření a vyrábění dařit.