Aktuálně ze školní družiny

Poslední novinky z pavilonku…

18641678_1351047634985238_2041545785_o

Skoro dva měsíce utekly jako voda a na dveře nám už klepe konec školního roku a tím i mé působení ve školní družině. S dětmi jsme se postupně seznámili a mohu říci, že mi budou chybět.

Každý týden většinou začínáme nějakou křížovkou, díky které se dozví, jaké téma nás bude celý týden provázet.

Společně jsme prožili Velikonoce plné perníčků, Den Země, kdy jsme jí přáli jen to nejlepší a řekli si, jak ji chránit a pečovat o ni, „upálili“ jsme čarodějnice a v neposlední řadě oslavili Den maminek a vytvořili jim přáníčka nebo srdíčka z vlny.

Zavedli jsme si také společná pravidla, která se snažíme dodržovat. Samozřejmě to někdy jde lépe, jindy s nimi trošku bojujeme.

Naše snažení také promítáme pomocí nálepek, které děti získávají za různé křížovky, hádanky, přesmyčky apod. Ten, kdo jich má na konci měsíce nejvíc, dostane za své snažení malou odměnu.

Jistě nás toho čeká ještě spoustu a já už se teď těším na další společné dny.