DEN EVROPY

V úterý, 10. května, se žáci 8. ročníku zúčastnili Dne Evropy. Jedná se každoroční akci, konanou v Olomouci na Horním náměstí, do které se však naše škola zapojila vůbec poprvé. Zúčastněné školy si připravily prezentaci svého vybraného evropského státu a snažili se co nejlépe propagovat daný stát – pomocí stánku a také vystoupením. Naši žáci si vybrali Německo! Celý duben získávali informace a podklady pro přípravu stánku s německou tematikou a vymýšleli choreografii pro vystoupení na pódiu. Investovaný čas do tohoto projektu žáci skvěle zúročili při samotné akci…stánek navštívila řada kolemjdoucích a vystoupení se také povedlo! Však se na něj můžete těšit při letošních zahradních slavnostech.

Alles Gute

Německo_3 Německo_2 Německo_1