Celoroční projekt Příroda a my

Celoroční projekt žáků 1. stupně senické školy je zahájen. Stalo se tak ve čtvrtek 5. září 2019. Od rána se scházeli do školy kluci a holky v krásných barevných třídních tričkách – zeleném, žlutém, tyrkysovém a oranžovém.

Bezpečně (nejen) do přírody

Pátek 6.9. 2019 se na “Malé škole“ nesl v duchu bezpečnosti. Pro žáky 1. až 4. třídy začal školní den požárním poplachem. Všichni žáci a učitelé se snažili co nejrychleji dostat bezpečně z budovy školy.  U bezpečnosti jsme zůstali i po zbytek dne. Na školní zahradě bylo pro žáky nachystáno 10 stanovišť, které se týkaly dopravní výchovy. Žáci se rozdělili do skupin a plnili úkoly na stanovištích. Během dopoledne si žáci zopakovali dopravní značky, vybavenost kola, důležitá telefonní čísla, mimořádné události, chování na chodníku a přenášení zraněného. Řešili také dopravní situace. Vyzkoušeli si základy zdravovědy a zopakovali si chování na různých místech.

Jak probíhal dnešní den? Na to se můžete podívat ve fotogalerii.