• Aktivity

  Abraka Muzika v Senici

  Poslední listopadový den do Senice zavítala naše známá a velmi oblíbená hudební skupina Abraka Muzika. Všichni malí i velcí z naší školičky už se jejich písniček a poutavého programu nemohli dočkat. 

 • Aktivity

  Na koncert do Olomouce…

  Návštěva koncertů MFO patří na naší škole již k tradičním aktivitám. Tyto koncerty jsou vždy zárukou kvality. Jsou přizpůsobovány věku a měnícím se potřebám dětí, rovněž průvodní slovo bývá na vysoké úrovni.

 • Aktivity

  Vitamíny na malé škole

  V pátek 24.11. si všechny děti z malé školičky měly možnost vyzkoušet spoustu dobrot i speciálních nápojů. To by nebylo nic neobvyklého, až na to, že všechny tyto dobroty byly vyrobeny z těch nejzdravějších surovin…

 • Aktivity

  Jak se mít spolu fajn

  To je název preventivního programu,  jehož se zúčastnili páťáci. Byl zaměřený na vztahy mezi žáky ve třídě a měli možnost vyzkoušet si několik aktivit. 

 • Aktivity

  Další krok za řidičským průkazem

  Žáky čtvrté třídy čeká v květnu příštího roku velká řidičská zkouška. Za její splnění obdrží svůj první řidičský průkaz. Kromě praktické jízdy na kole musí samozřejmě zvládnout také dopravní teorií a zdravovědu. K tomu jim pomohla vzácná návštěva z DDM Litovel. 

 • Aktivity

  Ve čtenářském klubu…

  V letošním školním roce jsme dětem z 2. stupně nabídli v rámci mimoškolních aktivit také účast ve čtenářském klubu. Pro tento klub jsme zakoupili nové tituly, které pak zůstanou i pro ostatní žáky ve školní knihovně. Jde o knihy, které jsou dětmi v současné době velmi oblíbené jako