• Aktivity

  Prosinec na malé škole

  Je prosinec a potichoučku sněží,

  je prosinec a zvony znějí z věží….

  Poslední kalendářní měsíc je vždy ve škole ve znamení mnoha akcí. Adventní čas přináší nejenom vyrábění, zdobení, kreslení, malování, … V prosinci se také více scházíme.

 • Aktivity

  Vánoční laťka v Hněvotíně!

  Reprezentační výběr naší školy se zúčastnil 21. prosince pravidelně konané Vánoční laťky v Hněvotíně. Naše družstvo ve složení Adamcová Dalila, Vybíhalová Veronika, Dostálová Lea, Hynková Lucie, Lavrenčíková Adéla, Elsner Jan, Duchoň Jan, Grézl Tomáš a Coufal Pavel zdařile bojovalo s tréninkovým hendikepem oproti ostatním školám.

 • Aktivity

  Zlaté zpívání

  V neděli 18.12. jsme si všichni doma zapálili již čtvrtou adventní svíčku. Probudili jsme se do zlaté adventní neděle, která byla pro mnohé děti ze senické školičky provoněna nejen vůní perníčků a právě pečeného cukroví, ale také zlatým zpíváním v senickém kostele.

 • Aktivity

  Den otevřených dveří na 2. stupni

  V pátek 9. prosince se jako tradičně v předvánočním čase „otevřely brány“ jak „malé“, tak „velké“ školy. Všichni rodiče, rodinní příslušníci i přátelé školy tak měli možnost podívat se do učebních prostor pro žáky 5. až 9. třídy. A nejen to. Kromě vánočně nazdobené školy a usměvavých žáků měli návštěvníci možnost občerstvit se, nakoupit si a pobavit se.

  Žáci jednotlivých tříd

 • Aktivity

  Mezinárodní projekt žáků 9. tř.

  U příležitosti Dne otevřených dveří 9. 12. 2016 jsme připravili pro návštěvníky výstavu výtvarných prací, které vytvořili žáci čtyř škol z různých zemí. Výstava, zachycující zajímavé architektonické stavby Polska, Slovenska, Česka a Maďarska, je výstupem e-Twinningového projektu žáků 9. tříd. Projekt realizujeme

 • Aktivity

  Den otevřených dveří na malé škole

  Řeklo by se pátek 9. prosince, obyčejný den. Ale kdo navštívil naši školičku v odpoledních hodinách ví, že tomu tak nebylo. Nebyl to pátek obyčejný, ale slavnostní.Voněl svíčkami, jehličím, cukrovím, písničkami, čajem, ale hlavně dobrou náladou, úsměvem, pohodou.

 • Aktivity

  Adventní Prahou po stopách Karla IV.

  Jednodenní adventní zájezdy do evropských velkoměst se už na naší škole staly příjemnou tradicí. V průběhu posledních let navštívili naši žáci Vídeň, Budapešť i Krakov. Letos nás oslovila Praha,