• Aktivity

  Planetárium Morava

  V pátek 25. listopadu se žáci 1.-9. třídy zúčastnili programu o vesmíru. Stejně jako loni jsme měli možnost navštívit mobilní planetárium. Z velké nabídky programů si 1.-3. třída vybrala program Tučňák a lední medvěd a starší žáci program o Sluneční soustavě. Navíc jsme ještě shlédli bonusové filmy.

 • Aktivity

  Adventní věnce

  V těchto dnech lidé vítají advent, nejkrásnější svátky roku. Advent je nejen dobou těšení, radosti, ale také příprav.

 • Aktivity

  Hravá věda v Senici

  “Hravá věda“ v Senici. Ve středu 16. listopadu zavítal na naši školu pan Radek Chajda, bývalý učitel matematiky a fyziky na základní škole a také autor populárně-naučných knih pro děti vydávaných nakladatelstvím Albatros (např. řada Mladý technik), který rovněž spolupracuje s Českou televizí

 • Aktivity

  Pravá senická veselka

  15. listopad byl tradičně slavnostní chvílí pro žáky 9. třídy, kteří si v rámci rodinného práva vyzkoušeli radosti i starosti svatebních příprav.

 • Aktivity,  Nezařazené

  Chemické soutěže

  Dne 8.11.2016 se konalo školní kolo soutěže Mladý chemik, kterou vyhlašuje Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, SPCh ČR, SŠ logistiky a chemie, firma Farmakon.

 • Aktivity

  Keramický kroužek

  Keramický kroužek pro žáky od 5. do 9. třídy pracuje na škole od října. Celkem se do kroužku zapojilo 15 moc šikovných děvčat. Ta starší už mají s prací s keramickou hlínou dost velké zkušenosti, menší se více učí, ale nejsou také žádnými začátečníky. Ale neustále se seznamujeme s novými postupy a