• Aktuálně

  Výbuch sopky

  Nedávný výbuch sopky poblíž Nového Zélandu zaznamenala i naše školní meteostanice. Tlaková vlna, kterou erupce způsobila,

 • Aktuálně

  PF 2022

  Vážení rodiče,dovolte mi touto cestou Vám popřát příjemné a klidné prožití svátků vánočních a do nového roku předně zdraví a vše dobré.Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a těšíme se na společný rok další.Za zaměstnance ZŠ Senice na HanéGabriela Štefanováředitelka školy

   

 • Aktuálně

  Prosincový školníček

  Upozorňujeme, že vyšlo nové číslo školního časopisu. Redakční rada upozorňuje: I toto číslo je interaktivní, čtěte na internetu! 

  Najdete ho v sekci školní časopis, kde si můžete prohlédnout a připomenout i starší čísla.

  Nově bude časopis v tištěné podobě pouze v relaxačních koutcích na prvním i druhém stupni. V online verzi na stránkách školy a v bakalářích. 

 • Aktuálně

  Ředitelské volno

  souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, a na základě projednání se zřizovatelem Základní školy Senice na Hané vyhlašuji z organizačních důvodů (zvýšený výskyt onemocnění Covid-19 mezi žáky a zaměstnanci ZŠ)

  VOLNÝ DEN (ředitelské volno)

  ve čtvrtek a pátek 18. a 19. listopadu 2021.

   

  Ve výše uvedených dnech nebude v provozu školní jídelna, neboť se žáci nebudou účastnit vyučování a vzhledem k výše uvedenému nebude nabídnuta ani školní družina.

   

  Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví.

   

  Mgr. Bc. Gabriela Štefanová

  ředitelka školy

 • Aktuálně

  Distanční výuka – krátký návod

  Dobrý den, v rámci přípravy naší školy na distanční výuku se nám během prázdnin podařilo získat licence Office 365 pro školu a tím i pro všechny její žáky. Díky tomu můžetevyužívat online aplikace Office – Word, Excel, PowerPoint, Teams a další. 

  Právě aplikaci Teams použijeme pro online výuku. Stručný videonávod k přihlášení naleznete níže. Pro přímé online připojení na stránku Teams lze použít odkaz v pravém menu.

  Jen upozorňujeme, že při prvním přihlášení si budete muset změnit heslo (z bezpečnostních důvodů).


 • Aktuálně

  Vyšel nový školníček

  Po delší odmlce vyšlo nové číslo školního časopisu.

  Redakční rada upozorňuje: Toto číslo je interaktivní, čtěte na internetu! 

  Najdete ho v sekci školní časopis, kde si můžete prohlédnout a připomenout i starší čísla.

  Nově bude časopis v tištěné podobě pouze v relaxačních koutcích na prvním i druhém stupni. V online verzi na stránkách školy a v bakalářích. 

 • Aktuálně

  Listování

  V pátek 22. 10. 2021 se uskuteční čtení s panem Lukášem Hejlíkem v hlavní roli. Program propojuje různé předměty od tělocviku po výchovu pro zdraví. V 9.00 začne 1. stupeň a v 10.00 následuje 2. stupeň v kinosále KD Senice na Hané.
 • Aktuálně

  Podzimní sběr papíru

  Sběr starého papíru se uskuteční 18. – 21.10.2021 v době od 7.00 – 7.30 hod, 13.30 – 16.30 hod na dvoře za velkou školou. Prosíme, zvažte svůj papír a zapište množství se jménem žáka a třídou do přiloženého sešitu. Nejedná se o soutěž, chceme mít jen informace o množství nasbíraného papíru napříč ročníky. Ukažme dětem, že třídit odpad má smysl a materiály je třeba používat tolikrát, kolikrát to jen jde.

Skip to content