Aktivity

Zvládli jsme to, máme řidičák!

Ve středu 2.5. žáci čtvrté třídy vběhli do cílové rovinky s cílovou páskou v podobě získání řidičského průkazu. Celá svíťavě zelená parta ráno nasedla do vlaku a vydala se směrem Litovel, dopravní hřiště.

Trému a dlouhý čas před psaním dopravních a zdravotních testů a samozřejmě jízdou na kole pod dohledem policistů jsme si zkrátili rozcvičkou na hřišti a exkurzí do mini zoologické zahrady v DDM Litovel. Tam nás provedl a zvířátka ukázal velmi ochotný pan Sova. Patří mu velký dík za velmi poutavé povídání o zvířátkách.

Pak už jen posilnit svačinkami jde se na to. …. Chvíle napětí a … hurááá, máme ho a to všichni. Řidičský průkaz a velkou pochvalu máme v kapse a plným právem.

Moc a moc gratuluji všem cyklistkám i cyklistům a přeji spoustu šťastně a bezpečně najetých kilometrů!!

Skip to content