Novinky ze školní družiny

Příměstský tábor 2020

     V letošním školním roce se naše školní družina zapojila do programu OPZ (Operační program zaměstnanost) – Příměstské tábory, který vyhlásilo MPSV (Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR) pod záštitou Rodinného centra Pohádka a. s., který je závazný na tři roky. Náš příměstský tábor pod názvem „Letní radovánky“, proběhl v týdnu od 13.7. do 17.7. 2020. Děti byly nadšeni z množství věcí, sportovního náčiní a kreatinvího materiálu, které byly prostřednictvím tohoto projektu zakoupeny a zapůjčeny. Během táborového týdne byl tento materiál plně využit ve prospěch dětí. Pro děti byl připraven pestrý program – kreativní tvoření, sportovní aktivity, jízda na raftech, aquazorbing, trampolíny, vodní bitva, výlet do ZOO na Svatém kopečku v Olomouci a hledání pokladu. To vše si děti zaznamenávaly do táborových deníků. O pestrou a chutnou stravu se nám postaraly paní kuchařky z naší školy.