• Aktuálně

    Říjen

    31. 10. a 1. 11. – ředitelské volno (školení pedagogického sboru)

    29., 30. 10. – podzimní prázdniny

    23. 10. – beseda 7. a 9. třídy s herečkou Olgou Kaštickou (8:00 – 10:00 v budově 2. stupně)

    23. 10. – Dopravní hřiště – 4. třída

    21. 10. – Piškqworkový turnaj – školní kolo

    18. 10. – Den stromů

    16. 10. – soutěž přírodovědný klokan (8. a 9. třída)

     14. – 17. 10 – sběr papíru

    10. 10 – exkurze do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně – 9. třída

    4. 10. – exkurze do ZOO Kopeček, předání sponzorského daru

    2. 10. – zážitkový program Seiferos – dravci

    2. 10. 2019 v 9 hodin – seminář „Inkluze v praxi“ pro rodiče i pedagogy, v přísálí kulturního zařízení, nám. T. G. Masaryka 100, 783 44 Náměšť na Hané.

    01.10.2019_Pozvánka_Míková

    1. 10. – informativní schůzka rodičů žáků 9. třídy s výchovným poradcem ohledně volby střední školy a přijímacího řízení

  • Aktuálně

    Září

    27. 9. – vzdělávací exkurze Pevnost poznání Olomouc – program Sluneční soustava – třídy 6. A, 6. B

    26. 9. – Den jazyků – 1. i 2. stupeň

    19. 9. – dopravní hřiště Litovel + výstava Lega v muzeu – 2. tř.

    18. 9. – fotografování na alba – 1. – 4. tř.

    13. 9. – dopravní hřiště Litovel + výstava Lega v muzeu – 1. tř.

    13. 9. – Ekologická beseda „Tonda Obal“ pro druhý stupeň ZŠ

    12. 9. – dopravní hřiště Litovel + výstava Lega v muzeu – 3. tř.

    6. 9. – Byly aktualizovány rozvrhy a kontakty pro letošní rok.

    6. 9. – výuka už začne probíhat dle platného rozvrhu (zkrácena na 5 hodin 2. stupeň a 4 hodiny 1. stupeň)

    5. 9. – projektový den Bezpečně do školy

    5. 9. – zahájení celoročního školního projektu 1. – 4. třídy

    5. 9. – Schůzka rodičů 5. a 6. tříd v 16.00

    3. 9. – andílkovský den 1., 4. třída

    3. 9. – začíná stravování ve školní jídelně, provoz Školní družiny

    3. 9. – 6. 9. – od úterý do pátku bude zkrácené vyučování, děti na 2. stupni budou odcházet domů po 5. vyučovací hodině, na 1. stupni po 4. vyučovací hodině

    1. 9. – v sekci DOKUMENTY naleznete seznam sešitů a pomůcek na nový školní rok

    29. 8. – třídní schůzky rodičů žáků 1. třídy

  • Aktuálně

    Zahájení školního roku 2019/2020

    Milí žáci, milí rodiče,

    nový školní rok 2019/2020 zahajujeme

    2. 9. v 8.00 hodin v sále Kulturního domu v Senici na Hané.

    Sraz žáků je v  7.45 před budovou KD.

    Po ukončení zahájení přechází prvňáčci s rodiči do své třídy, ostatní žáci se rozchází domů.

  • Aktuálně

    Obědy ve školní jídelně

    Připomínáme zaplacení zálohy stravného na měsíc září 2019, která je splatná do 25. 8. 2019 na č.ú.: 181805720/0300. Částka zálohy činí 500,- za žáka měsíčně. Záloha stravného se platí vždy měsíc dopředu. Školní jídelna začíná vařit 3. 9. 2019.

  • Aktuálně

    Nabídka pracovního místa

    Základní škola Senice na Hané hledá

    asistenta pedagoga

    nástup: 1. 9. 2019

    úvazek: 0, 75  (30 hodin týdně)

    minimální vzdělání: střední pedagogické, popř. střední odborné + kurz asistenta pedagoga

    Bližší informace: ředitelka školy 588 880 255

    Příjem žádostí o pracovní místo do 25. 7. 2019

  • Aktuálně

    Červen

    28. 6. – slavnostní ukončení školního roku, předávání vysvědčení

    28. 6. – předávání klíče od první třídy předškolákům v MŠ

    27.6. – program Planetária Brno – 1. stupeň

    27. 6. – výlet 7. třídy

    26. 6. – pohádkové dopoledne pro děti z MŠ

    26. 6. – Planetárium – vzdělávací pořad pro žáky 2. stupně

    25. 6. – branný den

    24. 6. – Atletický trojboj s obvodními školami – 1. stupeň

    21. 6. – Zahradní slavnost 16.00 hod

    Zahradní slavnost OK

    21. 6. – generální zkouška na Zahradní slavnosti

    19. 6. – fotografování tříd

    18. 6. – klasifikační porada

    14. 6. – uzavření klasifikace za 2. pololetí

    13. 6. – výlet 6. třídy

    pp pozvanka

    12. 6. – Projektový den Podnikatel od 14.00 – žáci 7. třídy

    12.6. – dopravní hřiště – 4. tř.

    10.6. – začátek nácviku na Zahradní slavnosti

    7. 6. – fotbalový turnaj – Náklo (družstvo 2. stupně)

    7. 6. – Závěrečné rodičovské plácání (dokončení prací – od 17.00 hod.)

    6. 6. – exkurze keramického kroužku – Olomoucké galerie

    6. 6. – beseda pro 8. a 9. třídu s pracovnicemi Linky bezpečí

    6.6. – andílkovské hledání nočních skřítků – 1. a 3. tř.

    6.6. – Svátek slabikáře – 1. tř.

    5. 6. – Pevnost poznání Olomouc – 5. třída

    4. 6.- schůzky SRPŠ od 16.00 hod.

    4. 6. – beseda pro 6. a 7. třídu  s paní spisovatelkou Ivonou Březinovou

    4. 6. – autorské čtení s paní Březinovou – 2. a 3. tř.

    3. 6 – 7. 6. – Celé Česko čte dětem

    3. 6. – kino Senice na Hané – pro 2. stupeň – dárek ke Dni dětí

  • Aktuálně

    KVĚTEN

    27. 5. – školní výlet 8. třídy

     24. 5. – Noc kostelů – 1. – 5. třída

    24. 5. – krajské kolo Biologické olympiády kategorie D (7. třída)

    23. – 24. 5. – školní výlet 9. třídy (Malá Morávka, Praděd)

    23. 5. – Výlet do Doubravského dvora – 2. třída

    16. 5. – krajské kolo Biologické olympiády kategorie C (9. třída)

    16. 5. – English expert – soutěž v AJ pro vybrané žáky 7. – 9. třídy

    16. 5. – Setkání s AJ na 1. stupni – obvodní školy

    15. 5. – Exkurze Krajský soud Olomouc – 9. třída

    12. 5. – Den matek – 1. a 3. třída

    9. 5. – oblastní kolo soutěže Zlatý list – Litovel

    3. 5. – Evropa čte – čtěte s námi – 1. a 3. třída

    3. 5. – projekt ke Dni Země – Učíme se v zahradě (5. – 9. třída)

  • Aktuálně

    Upozornění pro strávníky

    Vážení rodiče,

    vzhledem k pracovní neschopnosti vedoucí školní jídelny od 1. 4. 2019 – 23. 4. 2019

    odhlašujete obědy na telefonu 588 880 261 (kuchyně)

    nebo můžete dále využívat mail: eva.kourilova@zssenicenh.cz.

    Předem děkujeme za spolupráci.

     

  • Aktuálně

    Duben

    30. 4. – obvodní kolo recitační soutěže v Cholině

    26. 4. – výstava Flora Olomouc a skleníky – přírodovědný kroužek a zájemci

    24. 4. – KHS Olomouc – Jíme zdravě, 5. třída

    23. 4. – 25. 4. – konzultace rodič – žák – učitel

    18. 4. – velikonoční prázdniny

    17. 4. – velikonoční dílnička 1. – 4. třída

    17. 4. – Den Země na prvním stupni

    16. 4. – okresní kolo Biologické olympiády Olomouc (8. – 9. třídy)

    12. 4. – zápis do první třídy

    11. 4. – čtvrtletní informativní schůzky

    10. 4. – okresní kolo Biologické olympiády Olomouc (6. – 7. třídy)

    9. 4. – schůzka s rodiči předškoláčků v 16. 30 hod

    9. 4. – Zdravá pětka 2. třída

    8. 4. – 12. 4. – týden zdraví

    4. 4. – výlet do zábavního parku Bongo Brno, 1. – 5. třída

    4. 4. – koncert MFO, 6. a 7. třída