Týden zdraví

V minulém týdnu proběhl na naší škole projektový týden ve znamení zdraví. Týdne zdraví se ujali žáci 8. třídy. Každý den ráno zazněly ve školním rozhlase relace na téma hygiena, alkohol, sedavý způsob života, sport a drogy. Na to navázaly tematicky křížovky, kvízy a různé zajímavé úkoly, které si osmáci připravili pro své spolužáky. Ve středu pak kluci a holky z 8. třídy nachystali pro děti 1. stupně celý projektový den, ve kterém ti nejmenší plnili nejrůznější úkoly. Zkusili si skládání puzzlí, se zavázanýma očima ochutnali rozmanité potraviny, proběhli opičí dráhou a přiřazovali vitamíny k obrázkům potravin. Celý týden se vydařil a děti měly radost nejen ze splněných úkolů, ale i z hodnotných hmotných cen.

P1040188 P1040189