Čtvrťáčci jako noví učitelé druháčků

Ve středu 28.3. se na pár hodin všichni čtvrťáčci stali paní učitelky a páni učitelé. Nebyli to ale jen tak obyčejní pedagogové. Na počest narození J.A.Komenského se rozhodli vzdělávat své kamarády z druhé třídy  netradičním učivem.

Z některých z nich se totiž stali malá miminka, která učila Paci, paci, .. , cumlat dudlík, pít z kojenecké lahvičky a jiné miminkovské dovednosti.

Další se naopak proměnili ve staré babičky a dědečky, k jejímž učivu patřil například tanec s hůlkou, správné kulhání či pletení.

Taková škola hrou nás všechny moc a moc bavila. Druháčci byli vzornými studentíky a čtvrťácci těmi správnými pedagogy. Všichni zaslouží velkou pochvalu! J.A.Komenský by z nás měl určitě velkou radost.