Klub matematické logiky a deskových her se loučí

V pondělí 19.2. 2018 se v knihovně velké školy naposledy sešli žáci 3. , 4. a 5. třídy  v Klubu matematické logiky a deskových her pod vedením paní učitelky Renaty Kubové a Jany Maitnerové.  Hodina byla věnována hrám podle výběru dětí a také závěrečnému zhodnocení činnosti.A jaké hodnocení bylo, to už nám řeknou sami žáci.

Které hry jsi hrál/a v klubu? – Ranč (farmář), Auta Evropa, Blokus, Kakuro, Abaku, Cestujeme po ZOO, Žížaly, Mondo, Quoridor,Ubongo.

Zvádl/a jsi pravidla hry? – Ano, všechna jsem se naučil/a.

Které logické úlohy jsi v klubu vyzkoušel/a? – Sudoku, Římská čísla se zápalkami, Magické čtverce, Početní pyramidy, Číselné řady.

Kterou matematickou dovednost jsi použil/a? -Sčítání, odčítání, násobení, dělení, přemýšlení,logiku, předvídání, práci s penězi.

Která činnost byla pro tebe v klubu nejzajímavější ? -Blokus, matematické luštění, hraní her, Ruleta, sudoku, Cestování po ZOO, všechno.

Tvoje jednoslovné závěrečné hodnocení klubu. – Zábava, bezva, super, hraní, myšlení, za 9.

Takže : Počítejte a hrajte si. Protože : KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ !