Atletický trojboj

Sportu zdar, atletice zvlášť!

To bylo motto horké středy 28. června, která patřila sportovcům nejenom z naší senické školy, ale také z obvodních škol z Choliny, Vilémova a z Haňovic. Za velkou školou se o osmé hodině ranní sešlo kolem 100 sportovců, kteří šli mezi sebou poměřit své síly v běhu na 50 m, hodu kriketovým míčkem a ve skoku do dálky.

Po urputných sprintech a bojích bylo rozdáno 30 medailí, diplomy a sladkosti nejlepším závodníkům, seničtí borci jich získali 16.

Po dnešku se zlatá medaile houpá na krku prvňáčkům Páťovi Popelkovi, druháčkům Denisku Kudlovi a Leonce Lakomé, třeťačce Terezce Kouřilové, čtvrťačce Lucce Vošalíkové a páťákům Natálce Svačinkové a Standovi Hynkovi.

Stříbrný kov si odnesli Jirka Solovský z 1. třídy, Pepík Klapáč z 3. třídy, ze 4. třídy Zuzka Čapková a páťáci Barča Kouřilová a Jáchym Mikulka.

Na bronzovém stupínku stanuli druhák Michal Šmída, třeťáci Kačka Vařeková a Ondra Tichý a páťák Adam Slaný.

Všem atletům moc gratulujeme a chválíme za vzornou reprezentaci školy ve sportu.

Kamarádům z okolních škol děkujeme, že přijeli a budeme se na ně těšit i v příštím školním roce.

– víc obrázků ve fotogaleriiIMG_9524_postcard