Elektronická žákovská

Informace o zpracování osobních údajů

Červen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Foto dne
Kontakt
Základní škola Senice na Hané Žižkov 300 783 45 Senice na Hané 58 594 72 98 vedeni.skoly@zssenicenh.cz

Aktuálně

Nabídka pracovního místa

ZŠ Senice na Hané hledá asistenta pedagoga na úvazek 0,75.
Nástup od 1. 9. 2018.
Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání nejlépe pedagogického zaměření ukončené maturitní zkouškou.
Bližší informace podá ředitelka školy na telefonu 585 947 298, mob. 731 443 991 nebo emailu vedeni.skoly@zssenicenh.cz.

ZŠ Senice na Hané hledá asistenta pedagoga na úvazek 0,5.(pracovní doba od 7. 15 do 11.15 hod.)
Nástup od 1. 9. 2018.
Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání nejlépe pedagogického zaměření ukončené maturitní zkouškou.
Bližší informace podá ředitelka školy na telefonu 585 947 298, mob. 731 443 991 nebo emailu vedeni.skoly@zssenicenh.cz.

V případě zájmu o vyšší úvazek možno kontaktovat ředitelku MŠ (tel. 585947304 nebo mail: mssenice@volny.cz).

ČERVEN

29. 6. – předávání klíče od 1. třídy předškolákům

29. 6. – slavnostní ukončení školního roku 2017/2018 s předáváním vysvědčení

 kolečko logo map logo

27. 6. – exkurze žáků 8. a 9. třídy v rámci projektu MAP II – výstava COSMOS DISCOVERY

27. 6. – odpolední posezení žáků 2. a 4. třídy s rodiči

27. 6. – loučení žáků 4. třídy s malou školou a veselé dopoledne pro MŠ

26. 6. – Atletický trojboj žáků s obvodními školami – 1. stupeň

25. 6. – poslední plavání žáků 1. – 3. třídy

22. 6. – Zahradní slavnost aneb Co se zdálo Toníčkovi?

22. 6. – generální zkouška na Zahradní slavnost

20. 6. – závěrečná klasifikační porada

15. 6. – výlet 8. třída Brno

14. 6. – 15. 6. – výlet 9. třída Jeseníky

13. 6. – Lesní pedagogika pro žáky 1. – 4. třídy

12. 6. – fotografování žáků

11. 6. – Divadelní představení pro žáky 8. – 9. třídy v Olomouci

8. 6. – běh 100 x okolo dědiny

8. 6. – závody v koloběžkách /II. st./, Náměšť na Hané

5. 6. – výlet šesté třídy

5. 6. – exkurze na Sluňákov 1. a 3. tř. s ekologickým programem – Co žije pod hladinou?

4. 6. –  8. 6. –  Celé Česko čte dětem

4. 6. – Svátek Slabikáře žáků 1. třídy

1. 6. – Mezinárodní den dětí, atletické klání na opraveném hřišti

KVĚTEN

31. 5 - Senická laťka

31. 5 – Informativní třídní schůzky od 16:00 do 17.30

30. 5. – Beseda se spisovatelem panem Dudkem

25. 5. – projekt Školní svatba – 9. třída

21. 5. – Děti a svět médií (seminář pro rodiče)

pozvánka

18. 5. – školní výlet do Brna – 7. třída

18. 5. – fotbalový turnaj ZŠ Náklo (žáci 8. a 9. tříd)

18. 5. – Vaříme z pokladů Hané (žáci 8. třídy – praconí činnosti)

18. 5. – Ekologický program – Sluňákov (2. a 4. třída)

18. 5. – Krajské kolo soutěže Zlatý list – Olomouc (vítězové okresního kola)

17. 5. – Projektový den s angličtinou s obvodními školami

17. 5. – Krajské kolo biologické olympiády Přerov (vítězové okresního kola)

13. 5. – Den matek (Plakát – Maminky 2018)

11. 5. – Keramické dílny pro rodiče (17.00 hod.)

plácání7

10. 5. – Okresní kolo soutěže Zlatý list – Litovel (soutěž žáků 6. – 9. ročníku)

7. 5. – Ředitelské volno

4. 5. – Štafetový pohár žáků 1. stupně

2. 5. – Dopravní výchova 4. třída

DUBEN

plácán7í

30. 4. – Den Země na 1. i 2. stupni (celoškolní projekt)

27. 4. – keramické dílny pro rodiče (glazování – od 17.oo hod.)

25.4. – Battlefield Olomouc /9. třída/

25. 4. – Používám mozek – vzdělávací program

23. 4.–  26. 4. – jarní sběr papíru

23. 4. – okresní kolo biologické olympiády kategorie C (2 žákyně)

20.4. – účast žáků 8. třídy na soutěži English Expert! /pořádá ZŠ Těšetice/

18. 4. – obvodní kolo recitační soutěže ve Vilémově – 1. – 5. třída

18. 4. – exkurze žáků 8. třídy do firmy Panav, a. s.,  Senice n/H

17. 4. – Zdravá pětka /2.+6. třída/

16., 17., 19. 4. – konzultace žák – rodič – učitel – 1. – 4. třída dle rozpisu

16.-20. 4. – týden zdraví

13. 4. – keramické dílny pro rodiče (od 17.00 hod.)

12. 4. – KHS Olomouc – program jíme zdravě, pestře, hravě – 5. třída

12. 4. – okresní kolo biologické olympiády kategorie D (2 žákyně)

11. 4. – divadlo Olomouc /8.+9. třída/

6. 4. – Zápis do 1. třídy (dle rozpisu)

5. – 6. 4. – školní kolo soutěže Pythagoriáda – žáci 2. stupně

5. 4. – Informativní rodičovské schůzky (16.00 – 17.30 hod.)

4.-5. 4. – SCIO testování žáků /5. třída/

4. 4. – školní kolo recitace 1. – 4. třída

Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2018/2019

Nový Prezentace aplikace Microsoft PowerPoint

Zápis dětí do 1. třídy

se koná 6. 4. 2017 od 13.00 do 17.00 hod.

v budově 1. stupně, Zákostelí 164, Senice na Hané.

K zápisu se dostaví děti narozené v termínu od 1. 9. 2011 do 31. 8. 2012 a děti po odkladu školní docházky z loňského roku.
Zákonný zástupce přinese s sebou: občasnký průkaz a rodný list dítěte (další dokumenty obdrží u zápisu).

Informativní předzápisová schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se koná 26. 3. 2018 od 16.30 hod. v budově 1. stupně ZŠ.

Zápis se skládá ze dvou částí:

  • formální část – pro zákonné zástupce (vyplní žádost o přijetí, popř. žádost o odklad, dotazník pro rodiče, předloží rodný list dítěte a občanský průkaz, budou jim zodpovězeny případné dotazy ředitelkou školy)
  • motivační část – pro děti a zákonné zástupce (rozhovor dítěte s pedagogy a motivační činnosti a hry, při kterých bude orientačně sledována školní připravenost dítěte)

kritéria pro přijíání

 

Informace k odkladu

- v případě žádosti o odklad dítěte je nutné předložit doporučující posouzení PPP a odborného lékaře nebo klinického psychologa.

- o odklad je možné požádat do 31. 5. 2017

 

Několik rad a informací, aby vstup do školy byl pro děti i rodiče příjemný!

Desatero-pro-rodice

Jak-diteti-usnadnit-zahajeni-skolni-dochazky

Jak-vybrat-skolni-brasnu

Logopedicka-cviceni-pro-budouci-prvnacky

 

BŘEZEN

29. 3. – 2. 4. – velikonoční prázdniny

28. 3. – Den naruby /žák 9. třídy na vyučovací hodinu v roli učitele/

28. 3. – účast žáků 5. a 6. třídy na soutěži Win the Easter Bunny (English spelling), pořádá ZŠ Vítězná Litovel

26. 3.  – Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků (16.30 hod. – budova 1. stupně)

23. 3. – regionální kolo v házené Novinářský kalamář /5. – 7. třída/

21. 3. – jarní projektový den – 1. – 4. třída

19. 3. – exkurze – Velikonoce na zámku v Náměšti – 1. – 4. třída

16. 3. – školní kolo soutěže matematický klokan – 2. – 9. třída

15. 3. – výlet do BONGA v Brně – 1. – 5. třída

14. 3. – HOP s družinou z Choliny

14. 3. – Školní kolo recitační soutěže, začátek ve 13.30

5. – 9. 3. – jarní prázdniny

1. 3. – finále soutěže Chemík na SŠ Prostějov

ÚNOR

28. 2. – exkurze do Vlastivědného muzea Olomouc – 2. třída

26. 2. – 2. 3. – třídní kola recitační soutěže

22. 2. – Schůzka vedení školy s důvěrníky SRPŠ

22. 2. – Halový turnaj ve fotbale s okolními školami (II. stupeň)

22. 2. – Beseda s Policií ČR – 2. třída

21. 2. – Den mateřského jazyka

17. 2. – dětský maškarní karneval

14. 2. – exkurze do Vlastivědného muzea Olomouc – 4. třída

13. 2. HOP se školní družinou z Vilémova

12. 2. – Čtenářský klub – návštěva v knihovně

9. 2. – keramické dílny pro rodiče

7. 2. –  Dopravní výchova 4. třída

5. 2. – zahájení plaveckého výcviku

pozvánka

8. 2. – Beseda o školní zralosti pro rodiče a další zájemce (od 16. 15 hod. v budově MŠ)

2. 2. – pololetní prázdniny

1. 2. – školní kolo Biologické olympiády kategorie C a D

1. 2. – Dopoledne s Andílky – 1. a 3. ročník

1. 2. – beseda s Policií ČR (žáci 9. tř.)