Elektronická žákovská

Informace o zpracování osobních údajů

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Foto dne
Kontakt
Základní škola Senice na Hané Žižkov 300 783 45 Senice na Hané 588 880 255 vedeni.skoly@zssenicenh.cz

Karel Jahoda

ČERVEN

foto

30. 6. – ukončení školního roku, předávání vysvědčení, vyučování končí po slavnostním ukončení školního roku v KD

30. 6. – předávání klíče od 1. třídy předškoláčkům v MŠ

28. 6. – atletický trojboj pro žáky obvodních škol

27. 6. – exkurze Praha – ateliéry Barrandov (dramatický kroužek)

27. 6. – pochodové cvičení

26. 6. – 30. 6. – vyučování je zkráceno na 4 hodiny pro 1. stupeň a na 5 hodin pro 2. stupeň

23. 6. – Zahradní slavnost

20. 6. – Podnikatel – závěrečná prezentace

20. 6. – exkurze do ZOO Olomouc

16. 6. – turistický výlet žáků 8. třídy

16. 6. – poslední keramické dílny pro rodiče (17.00 hod.)

15. 6. – zábavné dopoledne pro MŠ

14. 6. – exkurze na Sluňákov – Zlatá nitka

13.6. – celostátní kolo soutěže Mladý chemik v Pardubicích (Jan Lakomý, 9. třída)

EPSON MFP image

10. 6. – slavnostní otevírání sportovní haly

9. 6. – Pohádkové odpoledne s písmenky – 1. , 3. tř.

6. 6. – divadelní představení dramatického kroužku pro děti z MŠ
7. 6. – výlet žáků 9. třídy – Dolní Morava

3. 6. – Čarovný les

2. 6. – 3. 6. – semimář pro sborovnu „Čtenářká gramotnost napříč vyučovacími předměty“

2. 6. – ředitelské volno pro 5. – 9. třídu

2. 6. – soutěž v koloběžkách – Náměšť na Hané

1. 6. – divadelní představení dramatického kroužku pro děti z družiny

Upozornění pro rodiče!

2. 6. 2017 vyhlašuje ředitelka školy z organizačních důvodů ředitelské volno pro žáky 5. – 9. třídy.

Pro žáky 1. – 4. třídy bude výuka probíhat běžně, stejně jako školní družina a školní jídelna.

KVĚTEN

plácání6

31. 5. – fotografování tříd

26. 5. – rodičovské keramické dílny – 17.00 – 19.00 hodin

25. 5. – výlet 6., 7. třída Jeseník, Ostružná

19.5. – krajské kolo soutěže Zlatý list v Olomouci (6 žáků ze 7. a 9. třídy)

18. 5. – exkurze na Krajský soud – 8. třída

17. 5. – angličtina se Zlatou nitkou – projekt pro žáky obvodních škol

16.5. – Battlefield Olomouc /lanové centrum PROUD/

14. 5. – oslava Dne maminek

11. 5. Zlatý list  oblastní kolo Litovel

10. 5. – dopravní testy žáků 4. tř.

Seznam přijatých žáků do 1. třídy pro šk. rok 2017/2018

www – sezam přijatých

 

BŘEZEN

28. 3. – Víme, jak se učili naši prarodiče? – slavíme Ámose

24. 3. – Jaro se zlatou nitkou + Ukliďme svět!– projektový den žáků 1. stupně

22. 3. – obvodní kolo recitace – meziškolní

17. 3.  – Matematická soutěž Cvrček, Klokánek, Klokan, Kadet….

17. 3. – keramické dílny pro rodiče (od 17.00 hod.)

16. 3. – finálové kolo soutěže Chemík na SŠ Švehlova Prostějov (5 žáků 9. ročníku)

15. 3. – školní kolo recitace – 1. až 4. třída

10. 3. – divadelní představení Robin Hood – 8. a 9. třída, Moravské divadlo Olomouc

plácání4

LEDEN 2017

plácání3

31. 1. – Konec prvního pololetí, pololetní prázdniny  budou v pátek 3. 2.

19. 1. – Uzavření pololetní klasifikace

16. 1. – Okresní kolo dějepisné olympiády – DDM OLOMOUC

13. 1. – Keramická dílna pro rodiče

12. 1. – Literární projekt Pověst

10. 1. – Informativní schůzky (16:00 – 17:30)

PROSINEC

pozvánka

2. 12. – Čertovský rej  – 1. –  4. třída

  3. 12. – Mikulášská nadílka – SRPŠ

  1. 12. – Adventní zpívání na schodech – příprava vánočního vystoupení

  9. 12. – Den otevřených dveří

10. 12. – Adventní zpívání na Cakově

18. 12. – Zpívání na Zlatou neděli v kostele

20.12. – Hněvotínská laťka – soutěž ve skoku vysokém

21. 12. – Hledání vánočních oříšků – 1. a 3. třída

23. 12. 2016 – 2. 1. 2017 – Vánoční prázdniny

LISTOPAD

2. listopadu – exkurze žáků 9. třídy do Informačního a poradenského střediska ÚP v Olomouci

3. 11. – čtvrtletní klasifikační porada, schůzky SRPŠ

4. 11. – návštěva místní knihovny v Senici na Hané – 6. třída

4. 11. – návštěva představení v Moravském divadle v Olomouci – 1. – 5. třída

9. 11. – koncert Moravské filharmonie Olomouc (Dobro a zlo v hudbě) – 6. a 7. třída

10. 11. – vitamínový den na 1. stupni – Ovoce do škol

11. 11. – rodičovské plácání (keramická dílna pro dospělé od 18.00 hod.)

15. 11. – svatba v deváté třídě (projekt v rámci občanské výchovy)

16.11. – Hravá věda – zábavná fyzika pro žáky 2. stupně okořeněná zajímavými pokusy

22., 23., 24. 11. – konzultace žák – rodič – učitel – 1. třída

23. – 24. 11. – konzultace žák  – rodič – učitel – 3. třída

22. – 23. 11 – konzultace – 2. a 4. třída

23. 11. – dopravní výchova – 4. třída

24. listopadu – exkurze žáků 9. třídy na přehlídku středních škol Scholaris, Olomouc

25. 11. – přírodovědný program Planetárium Morava – všichni

30. listopadu – beseda žáků 6. třídy se starostou obce

plácání2

Seiferos

13.10. navštívili naši ZŠ pracovníci firmy Seiferos, která se zabývá chovem a ochranou dravců a sov. Zajímavým a zábavným výkladem si získali pozornost nejen žáků, ale i dospělých. Čtěte dále

ŘÍJEN

Od měsíce října začínají svoji činost zájmové kroužky.

Nabídka kroužků 1. pololetí 2016-2017

3. 10. – 5. 10. – sběr papíru

3. 10. – dopravní hřiště Litovel – 3. třída

12. 10. – dopravní hřiště Litovel – 4. třída

12. 10. – Přírodovědný klokan – 8. – 9. třída, školní kolo soutěže

13. 10. – SEIFEROS Brno – přehlídka a výcvik dravců

14. 10. – dopravní hřiště Litovel  – 2. třída

21. 10. – rodičovské plácání (keramická dílna pro dospělé) – 18.00 hod.